| Symbol oferty | SEMR-MS-525 |
| Powierzchnia | 38,20 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 38,20 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | cegła |
| Opłaty w czynszu | administracja, fundusz remontowy, wywóz śmieci |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do remontu |
| Okna | PCV |
| Instalacje | częściowo wymienione |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1920 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 250 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Usytuowanie | narożne |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 19,57 m2 |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | do remontu |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 12,80 m2 |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 2,41 m2 |
| Glazura łazienki | bez glazury |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 1,70 m2 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
Mieszkanie na parterze kamienicy - Piła, Śródmieście
Tytułem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,20 m² położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. 11-go listopada w Pile.
Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki. Powierzchnie pomieszczeń prezentują się następująco:
- duży pokój: 19,57 m²,
- kuchnia: 12,80 m²,
- wiatrołap: 1,70 m²,
- łazienka: 2,41 m².
Wysokość pomieszczeń: 3 m.
W mieszkaniu zostały wymienione okna na plastikowe, instalacja elektryczna w trakcie wymiany. Docelowo planowane ogrzewanie gazowe i zamontowanie pieca gazowego dwufunkcyjnego.
Wspólnota zarządzana przez pilskie TBS.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 9,50 m².
Cena dotyczy mieszkania w stanie takim jak na zdjęciach, istnieje możliwość wykończenia mieszkania do wprowadzenia. Wówczas cena zależna będzie od standardu wykończenia.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości