| Symbol oferty | SEMR-MS-527 |
| Powierzchnia | 55,62 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 55,62 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | cegła |
| Opłaty w czynszu | wywóz nieczystości, sprzątanie, fundusz remontowy, Części wspólne, administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd, gaz |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Stan lokalu | do remontu |
| Okna | PCV |
| Instalacje | niewymienione |
| Balkon | brak |
| Widok | park/skwer |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | gazowe |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 50 m |
| Odl. do szkoły [m] | 400 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 300 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 9,43 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 12,76 + 15,60 + 9,33 m2 |
| Podłogi pokoi | deski |
| Podłoga kuchni | deski |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3,72 m2 |
| Glazura łazienki | bez glazury |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 9,33 m2 |
| Podłoga przedpokoi | deski |
Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na wyspę w Pile
Tytułem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 55,62 m².
Układ pomieszczeń prezentuje się następująco:
- przedpokój: 9,33 m²,
- salon: 15,60 m²,
- kuchnia: 12,10 m²,
- sypialnia: 12,76 m²,
- łazienka: 3,72 m².
Wysokość pomieszczeń wynosi 2,48 m.
W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie okna na plastikowe.
Z kuchni rozciąga się przepiękny widok na wyspę. Świetny punkt lokalizacyjny - miejsca parkingowe dla mieszkańców pod budynkiem.
Wspólnota zarządzana przez pilskie TBS.
Cena dotyczy mieszkania w stanie widocznym na zdjęciach, istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Wówczas cena będzie uzależniona od standardu wykończenia. Docelowo planowane jest ogrzewanie mieszkania piecem gazowym dwufunkcyjnym.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9,43 m².
Zainteresowanych zapraszamy na prezentację.
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości