| Symbol oferty | SEMR-MS-476 |
| Powierzchnia | 73,53 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 73,53 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | budynek wielorodzinny |
| Technologia budowlana | cegła |
| Opłaty w czynszu | administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, sprzątanie, Winda, wywóz nieczystości |
| Opłaty wg liczników | CO, prąd, woda |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | miejsce parkingowe |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 342 PLN |
| Czynsz zimowy | 342 PLN |
| Okna | PCV 3 szyby, ciepły montaż |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 2019 |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa wielorodzinna |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 25 m |
| Odl. do sklepu [m] | 950 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 10 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 2 |
| Usytuowanie | środkowe |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 60,59 m2 |
| Podłogi pokoi | kafle, panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | kafle |
| Wyposażenie kuchni | krzesła, kuchenka, lodówka, meble kuchenne na wymiar, okap kuchenny, piekarnik, stała zabudowa, szafki kuchenne, szafki stojące, szafki wiszące |
| Typ łazienki | nowa |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 5,61 m2 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | wanna |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 10 m2 |
| Podłoga przedpokoi | kafle |
Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kołobrzeskiej w Pile na sprzedaż
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku (Osiedlu Lotników) i składa się z następujących pomieszczeń:
- hol,
- salon połączony z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą - 41,12 m2,
- sypialnia - 13,41 m2,
- pokój - 6,06 m2,
- łazienka - 5,61 m2,
- pralnia / garderoba - 6,84 m2.
Ogrzewanie oraz ciepła woda miejska.
Niski czynsz: ok. 342 zł + media według zużycia.
W mieszkaniu światłowód.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.
Cały teren ogrodzony i monitorowany. Pięknie zagospodarowany dziedziniec z dużym placem zabaw dla dzieci.
Mieszkanie wolne od zaraz, wykończone pod klucz tańsze od mieszkania w stanie deweloperskim.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości