| Symbol oferty | SEMR-MS-539 |
| Powierzchnia | 65,90 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 65,90 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | mieszana |
| Opłaty w czynszu | administracja, Części wspólne, monitoring, sprzątanie |
| Opłaty wg liczników | CO, prąd, woda |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | garaż pod budynkiem |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 380 PLN |
| Czynsz zimowy | 380 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | taras |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2021 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa wielorodzinna |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 450 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 700 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Tarasy | taras duży |
| Usytuowanie | narożne |
| Pomieszczenia | |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Wyposażenie kuchni | zabudowa kuchenna |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | wanna, WC |
Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie | Piła, Zielona Dolina
Tytułem oferty jest mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze budynku przy ul. Targowej 3 na Zielonej Dolinie w Pile.
Budynek został oddany do użytku w 2021 roku. Spokojne, bezpieczne osiedle - budynek monitorowany.
Miesięczny czynsz: 380 zł (w tym monitoring, sprzątanie, administracja, fundusz remontowy). Dodatkowo: woda, prąd, ogrzewanie.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, umeblowanie które pozostaje w mieszkaniu jest do uzgodnienia.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej znajdującej się pod budynkiem.
Zainteresowanych zapraszamy na prezentację!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości