| Symbol oferty | SEMR-MS-526 |
| Powierzchnia | 60,40 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 60,40 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 5,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | mieszana |
| Opłaty w czynszu | CO, fundusz remontowy, woda, wywóz nieczystości |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 725 PLN |
| Czynsz zimowy | 725 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | niewymienione |
| Balkon | duży |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1980 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 400 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 900 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 700 m |
| Usytuowanie | narożne |
| piwnica | tak, 4,11 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | oddzielna i widna |
| Powierzchnia kuchni | 7,53 m2 |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | piekarnik, meble kuchenne na wymiar, lodówko-zamrażarka,, kuchenka, zmywarka |
| Typ łazienki | bez wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3,77 m2 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | wanna |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 1,10 m2 |
| Glazura WC | nowego typu |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 6,60 m2 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kaczorowskiego w Chodzieży na sprzedaż
Tytułem oferty jest mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku przy ul. Kaczorowskiego 14A w Chodzieży.
Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
- przedpokój: 6,60 m²,
- salon: 16,80 m²,
- pokój dziecięcy: 12,30 m²,
- sypialnia: 9 m²,
- kuchnia: 7,53 m²,
- łazienka: 3,77 m²,
- WC: 1,10 m².
Wysokość pomiesczeń wynosi 2,42 m.
Czynsz: ok. 725 zł, w tym centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości oraz zaliczka na zimną wodę.
W łazience znajduje się piecyk gazowy Junkers do ciepłej wody.
Łazienka oraz WC świeżo po remoncie, ponadto w mieszkaniu zostały wymieone bezpieczniki. Na podłogach nowe panele, ściany malowane w tym roku.
Pod budynkiem parking dla mieszkańców, około 40 miejsc parkingowych.
Zadbane klatki schodowe, bardzo cicha okolica.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości