| Symbol oferty | SEMR-MS-402 |
| Powierzchnia | 43,78 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 43,78 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | cegła |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do adaptacji |
| Mies. czynsz admin. | 290 PLN |
| Czynsz zimowy | 290 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | częściowo wymienione |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1901 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | tak - miejski |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | nieumeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 400 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 600 m |
| Usytuowanie | narożne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| piwnica | tak, 11,40 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | bez zabudowy |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 11,80 m2 |
| Podłoga kuchni | panele podłogowe |
| Wyposażenie kuchni | szafki kuchenne |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 5,15 m2 |
| Glazura łazienki | starszego typu |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | pralka, wanna |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 1,88 m2 |
| Podłoga przedpokoi | panele podłogowe |
Mieszkanie na parterze w kamienicy | ul. Reymonta, Piła
Tytułem oferty jest jasne mieszkanie o powierzchni 43,78 m² położone na parterze zadbanej kamienicy z 1901 roku przy ulicy Władysława Reymonta.
Mieszkanie ma następujący układ pomieszczeń:
- Sypialnia - 11,80 m²,
- Kuchnia - 11,80 m²,
- Pokój dzienny - 13,15 m²,
- Łazienka - 5,15 m²,
- Przedpokój - 1,88 m².
Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 11,40 m².
Instalacje częściowo wymienione.
Czynsz: 290 zł + prąd, gaz, woda oraz śmieci.
Kamienicą zarządza Wspólny Dom.
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości