| Symbol oferty | SEMR-MS-506 |
| Powierzchnia | 46,90 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 46,90 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | szeregowiec |
| Opłaty wg liczników | prąd, woda |
| Piętro | parter |
| Garaż | miejsce postojowe przed budynkiem |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | taras |
| Liczba tarasów | 1 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | własna butla |
| Woda | ciepła - piecyk |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | piec |
| Umeblowanie | tak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 480 m |
| Odl. do sklepu [m] | 3 280 m |
| Odl. do szkoły [m] | 3 620 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 190 m |
| Tarasy | taras duży |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 25,75 m2 |
| Podłogi pokoi | gres, kafle |
| Typ kuchni | kuchnia jasna, osobno |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 7,70 m2 |
| Podłoga kuchni | kafle |
| Wyposażenie kuchni | zabudowa kuchenna |
| Typ łazienki | bez wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3,10 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | prysznic, umywalka |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 0,90 m2 |
| Glazura WC | starszego typu |
| Podłoga WC | kafle |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 3,40 m2 |
| Podłoga przedpokoi | gres |
Dziembówko, Gm. Kaczory | 2 pokoje, 46,90 m²
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m² w Dziembówku.
Parterowa zabudowa szeregowa. Układ mieszkania: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC oraz kotłownia. W przedpokoju duża szafa w zabudowie, w kuchni pełna zabudowa kuchenna i sprzęty renomowanych marek (płyta Whirlpool, mikrofala i piekarnik Amica).
Mieszkanie ma zamontowaną klimatyzację. Na podłogach położone są kafle i gres, a sufit został dodatkowo docieplony watą.
Z salonu wychodzi się na funkcjonalny taras wyłożony kostką. Jest tam sporo miejsca na parasol i meble ogrodowe, idealne rozwiązanie na lato.
Bezpośrednio przy tarasie znajdują się dwa miejsca parkingowe. Do mieszkania przynależy też duże pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 16,20 m².
Instalacja elektryczna jest w bardzo dobrym stanie. Wysokość pomieszczeń to 2,46 m.
Mieszkanie wolne, gotowe do przekazania natychmiast.
W naszej ofercie mamy również mieszkanie tuż obok, dosłownie po drugiej stronie chodnika. Jest to kawalerka o powierzchni 28,40 m², co stanowi doskonałe rozwiązanie dla większej rodziny.
Zainteresowanych zapraszam do konaktu.
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości