| Symbol oferty | SEMR-MS-507 |
| Powierzchnia | 28,40 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 28,40 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | szeregowiec |
| Technologia budowlana | mieszana |
| Opłaty wg liczników | prąd, woda |
| Piętro | parter |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | własna butla |
| Woda | ciepła - piecyk |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | piec |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 480 m |
| Odl. do sklepu [m] | 3 280 m |
| Odl. do szkoły [m] | 3 620 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 190 m |
| Usytuowanie | środkowe |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 19,20 m2 |
| Podłogi pokoi | panele, kafle |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z salonem |
| Podłoga kuchni | kafle |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 4,70 m2 |
| Glazura łazienki | starszego typu |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | pralka, umywalka, wanna |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 1,40 m2 |
| Glazura WC | starszego typu |
| Podłoga WC | kafle |
Dziembówko, Gm. Kaczory | Kawalerka, 28,40 m²
Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,40 m² w Dziembówku.
Parterowa zabudowa szeregowa. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, łazienka, osobne WC oraz kotłownia. Mieszkanie częściowo umeblowane.
Instalacja elektryczna w bardzo dobrym stanie. Wysokość pomieszczeń to 2,46 m.
Mieszkanie wolne, gotowe do przekazania natychmiast.
W naszej ofercie mamy również mieszkanie tuż obok, dosłownie po drugiej stronie chodnika. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m², co stanowi doskonałe rozwiązanie dla większej rodziny.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości