| Symbol oferty | SEMR-GS-542 |
| Powierzchnia | 7 113,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana, inwestycyjna, leśna, rolna z prawem zabudowy |
| Opłaty w czynszu | - |
| Wymiary działki | 84 x 84 x 84 x 84,7 m |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | kwadrat |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Gaz | w ulicy |
| Woda | w drodze |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | las |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 1 400 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 700 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 500 m |
| Położenie | obrzeża miasta |
| Prąd | na działce |
| Kanalizacja | w ulicy |
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POWIERZCHNI 7113 M2 PRZY UL. BRZOZOWEJ W ZŁOTOWIE
Tytułem oferty jest działka inwestycyjna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, w myśl której możliwa jest budowa budynku biurowego z częścią socjalną i warsztatową oraz budowa placu składowego materiałów budowlanych.
Parametry budynku biurowego: budynek dwukondygnacyjny z dachem płaskim, o wysokości głównej kalenicy w zakresie od 5,5 do 9 m, o szerokości elewacji frontowej od 15 do 30 m oraz powierzchni zabudowy do 400 m2. Funkcja: usługowo-magazynowa.
Media: woda, kanalizacja oraz gaz w ulicy Brzozowej, prąd na działce.
Nr ewidencyjny działki to 194/5, możliwość zakupu jednej z sąsiednich działek tj. 194/6, 194/13, 194/14, 194/15 lub 194/16. W przypadku zakupu większego terenu przewidziana większa możliwość negocjacji ceny.
Działka została trwale wyłączona z produkcji gruntu leśnego, z tego tytułu należy zapłacić należność w wysokości 60 929,85 zł. Płatności tej można dokonać w ratach rozłożonych na okres 10 lat.
Zainteresowanych zapraszamy na prezentację!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości