| Symbol oferty | SEMR-GS-481 |
| Powierzchnia | 396,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana |
| Opłaty w czynszu | - |
| Wymiary działki | 10 x 39,6 m |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Gaz | brak |
| Woda | studnia |
| Dojazd | droga gruntowa |
| Otoczenie | działki niezabudowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 600 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 800 m |
| Odl. do szkoły [m] | 2 300 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 2 600 m |
| Położenie | poza miastem |
| Prąd | w ulicy |
| Kanalizacja | szambo |
Działka budowlana przy ul. Modrzewiowej w Skórce
Działka o powierzchni 396 m2 objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: oznaczenie 2M - zabudowa jednorodzinna zwarta (szeregowa).
Maksymalna powierzchnia zabudowy to 30% całkowitej powierzchni działki.
Wysokość budynku mieszkalnego do 3 kondygnacji i do 12,0 m od poziomu terenu.
Media: prąd w ulicy, odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego. Woda docelowo ujęcie własne.
Zainteresowanych proszę o kontakt!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości