| Symbol oferty | SEMR-GS-474 |
| Powierzchnia | 1 722,00 m² |
| Przeznaczenie działki | rolna z prawem zabudowy |
| Opłaty w czynszu | - |
| Wymiary działki | 12 x 26,50 x 49,50 x 35,50 x 42,50 m |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | pochyła |
| Kształt działki | inny |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Gaz | brak |
| Woda | studnia |
| Dojazd | droga utwardzona |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 450 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 500 m |
| Odl. do szkoły [m] | 3 600 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 3 500 m |
| Położenie | poza miastem |
| Prąd | w ulicy |
| Kanalizacja | szambo |
Piękna działka z warunkami zabudowy na spokojnym osiedlu w Kotuniu na sprzedaż.
Powierzchnia: 1722 m2.
Dojazd drogą asfaltową, następnie drogą utwardzoną żwirową.
Wydana decyzja o warunkach zabudowy.
Media: prąd w drodze.
Woda z własnej studni, zbiornik bezodpływowy.
Teren lekko pochyły.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości