| Symbol oferty | SEMR-GS-524 |
| Powierzchnia | 1 432,00 m² |
| Przeznaczenie działki | rolna z prawem zabudowy |
| Opłaty w czynszu | - |
| Wymiary działki | 40 x 42 x 28 x 44 m |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | trapez |
| Ogrodzenie działki | ogrodzona |
| Gaz | brak |
| Woda | studnia |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 600 m |
| Odl. do sklepu [m] | 2 500 m |
| Odl. do szkoły [m] | 3 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 3 500 m |
| Położenie | poza miastem |
| Prąd | na działce |
| Kanalizacja | szambo |
| Odległość od plaży | 82 m |
Działka z warunkami zabudowy, projektem i pozwoleniem na budowę | Sypniewo, Gmina Margonin
Tytułem oferty jest płaska działka o powierzchni 1432 m² z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny oraz budynek garażowy.
Projekt domu o powierzchni 100 m² oraz garażu 36 m² w cenie.
Najbliższe otoczenie stanowią tereny zielone - las i jezioro.
Media: prąd doprowadzony do działki, studnia wody przyłączona. Docelowa metoda odprowadzania ścieków: zbiornik bezodpływowy.
Działka ogrodzona i zagospodarowana. Na zdjęciach widać część terenu przygotowaną pod budowę garażu.
Zainteresowanych proszę o kontakt.
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości