| Symbol oferty | SEMR-GS-479 |
| Powierzchnia | 623,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana |
| Opłaty w czynszu | - |
| Wymiary działki | 22 x 16,5 x 38 x 30 m |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | inny |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Woda | w drodze |
| Dojazd | droga utwardzona |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 1 600 m |
| Odl. do sklepu [m] | 2 400 m |
| Odl. do szkoły [m] | 6 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 6 200 m |
| Położenie | poza miastem |
| Prąd | na działce |
| Kanalizacja | w ulicy |
Działka z warunkami zabudowy | Dolaszewo, Gm. Szydłowo
Powierzchnia działki: 623 m2.
Gotowy projekt domu parterowego. Powierzchnia użytkowa domu: 80 m2.
Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony z dachem dwuspadowym, kąt nachylenia połaci 35°.
Pozwolenie na budowę wydane w lipcu 2025 roku.
Projekt domu, mapy oraz adaptacja w cenie.
Media: prąd, woda, kanalizacja. Wszystkie media w drodze.
Działka położona jest na osiedlu na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę miasta.
Możliwość wybudowania domu i doprowadzenia do stanu surowego otwartego - w cenie 399 000 zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości