Działka na sprzedaż Szydłowo (gw), Kotuń

960.00 m²
134,38 zł/m2
SEMR-GS-538

129 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty SEMR-GS-538
Powierzchnia 960,00 m²
Przeznaczenie działki rolna z prawem zabudowy
Opłaty w czynszu -
Wymiary działki 27,50 x 35 m
Otoczenie osiedle
Odległość do komunikacji publicznej [m] 450 m
Odl. do sklepu [m] 1 500 m
Odl. do szkoły [m] 3 600 m
Odl. do przedszkola [m] 3 500 m
Położenie poza miastem
Prąd w ulicy
Kanalizacja szambo
Miłosz Nowakowski

Miłosz Nowakowski

Pośrednik Nieruchomości

Napisz wiadomość 45 Ofert

Opis nieruchomości

Przepiękna działka budowlana na spokojnym osiedlu w Kotuniu na sprzedaż

Powierzchnia: 960 m2.

Dojazd drogą asfaltową, następnie drogą utwardzoną żwirową.

Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny.

Media: prąd w drodze dojazdowej.

Woda z własnej studni, zbiornik bezodpływowy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt!

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.