| Symbol oferty | SEMR-GS-536 |
| Powierzchnia | 801,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana, rolna z prawem zabudowy |
| Opłaty w czynszu | - |
| Wymiary działki | 24 x 33 m |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Gaz | brak |
| Woda | w drodze |
| Dojazd | droga gruntowa |
| Otoczenie | jezioro i las |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 1 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 500 m |
| Odl. do szkoły [m] | 900 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 8 000 m |
| Położenie | obrzeża miasta |
| Prąd | w ulicy |
| Kanalizacja | w trakcie prowadzenia |
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE BLISKO JEZIORA
CYGAŃSKIE DOŁY, SZAMOCIN
DOSTĘPNE SĄ NASTĘPUJĄCE POWIERZCHNIE DZIAŁEK
801 M2 - CENA: 125 000 ZŁ
800 M2 - CENA: 125 000 ZŁ
Tytułem oferty jest działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w myśl, której możliwa jest budowa budynku jednorodzinnego wolnostojącego o szerokości elewacji frotowej od 10 do 17 m. Wysokość elewacji frontowej do okapu dachu - od 3 do 4,50 m. Dach dwuspadowy.
Media: woda oraz prąd w drodze. Kanalizacja w trakcie doprowadzania, projekt gazu.
Poprowadzony światłowód w ulicy Kościelnej.
Spokojna okolica. Najbliższe otoczenie stanowią tereny zielone oraz polodowcowe jezioro Cygańskie Doły.
Zainteresowanych zapraszamy na prezentację!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości