| Symbol oferty | SEMR-GS-488 |
| Powierzchnia | 1 783,00 m² |
| Przeznaczenie działki | budowlana |
| Opłaty w czynszu | - |
| Wymiary działki | 27 x 59 x 25 x 70 m |
| Zagosp. działki | niezagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | falista |
| Kształt działki | inny |
| Gaz | brak |
| Woda | w ulicy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 250 m |
| Odl. do sklepu [m] | 500 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 300 m |
| Położenie | na wsi |
| Prąd | w ulicy |
| Kanalizacja | szambo |
Działka budowlana w Kłodzie, Gmina Szydłowo na sprzedaż
Działka położona jest w spokojnej okolicy, w pobliżu lasów i terenów zielonych. Zaledwie 14 km od Piły.
Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny do dwóch kondygnacji naziemnych o powierzchni zabudowy od 100,0 m2 do 200,0 m2.
Dojazd do działki drogą asfaltową.
Media: prąd oraz woda w drodze. Odprowadzanie ścieków do zbiornika bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni ścieków.
Zainteresowanych proszę o kontakt!
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości