| Symbol oferty | SEMR-DS-550 |
| Powierzchnia | 210,73 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 157,20 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 732 m² |
| Liczba pokoi | 5 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj domu | wolnostojący |
| Technologia budowlana | bloczki |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd, woda |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Wymiary działki | 6,8 x 33 x 25 x 6,5 x 32,5 m |
| Garaż | miejsce postojowe |
| Okna | częściowo wymienione |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 2 |
| Liczba tarasów | 1 |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | wielokąt |
| Pokrycie dachu | blacha |
| Pozwolenie na użytkowanie | tak |
| Stan budynku | do zamieszkania |
| Podpiwniczenie | tak |
| Ogrodzenie działki | metalowe |
| Gaz | tak - miejski |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | kostka brukowa |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Ogrzewanie | piec |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 1 700 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 000 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 300 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 1 400 m |
| Tarasy | taras duży |
| Prąd | w budynku |
| Kanalizacja | miejska |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 62,20 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Powierzchnia kuchni | 9,20 m2 |
| Podłoga kuchni | kafle |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 5,80 m2 |
| Glazura łazienki | starszego typu |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 4,60 m2 |
| Podłoga przedpokoi | kafle |
DWA DOMY W CENIE JEDNEGO - DUŻY POTENCJAŁ
IDEALNE MIEJSCE DO PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI
Tytułem oferty jest dom wolnostojący przy ul. Świerkowej na osiedlu Leśnym w Łobżenicy oraz dwupiętrowy budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 36 m2, całość na terenie o łącznej powierzchni 732 m2.
Idealna przestrzeń do prowadzenia własnej działalności gospodarczej blisko domu, miejsce dla gości lub też budynek pod wynajem.
Pięknie zagospodarowana działka, dom regularnie odświeżany. Budynek w podwórzu do adaptacji.
Budynek główny:
Dach wymieniony 4 lata temu (blacha), jedno okno od frontu drewniane - pozostałe okna plastikowe PCV, nowa kostka brukowa prowadząca do drzwi wejściowych które zostały wymienione w zeszłym roku.
Bardzo spokojne i rodzinne osiedle. W pobliżu Górka Klasztorna, stadion miejski imienia Alojzego Graja oraz plac zabaw dla dzieci.
Rozkład pomieszczeń kształtuje się następująco:
Parter:
- wiatrołap - 7,20 m²,
- kuchnia - 9,20 m²,
- salon - 23 m², z którego mamy wyjście na taras zabezpieczony barierką o poiwerzchni 9 m²,
- komunikacja - 6,20 m².
Półpiętro:
- sypialnia - 14,60 m²,
- pracownia - 9,60 m²,
- komunikacja - 6,20 m².
I piętro:
- sypialnia - 14,20 m²,
- pokój z wyjściem na balkon - 10,40 m²,
- przedpokój - 4,60 m²,
- łazienka z WC - 5,80 m²,
- komunikacja - 6,20 m².
Poziom -1:
- pralnia - 9,15 m²,
- pomieszczenie gospodarcze - 12,40 m².
Większość umeblowania oraz wyposażenia pozostaje w cenie nieruchomości.
Budynek wykonany z bloczków suporex. Działka ogrodzona, po lewej stronie garaż jednostanowiskowy typu: blaszak.
Budynek mieszkalny w podwórzu:
Powierzchnia zabudowy budynku 36 m2. Do budynku prowadzą dwa wejścia.
Na pierwszym piętrze znajduje się przedpokój, pokój dzienny, kuchnia oraz łazienka. Na parterze sypialnia, składzik oraz kotłownia.
Duży potencjał do wykorzystania na cele prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Podjazd na którym zmieści się 5 samochodów, łatwy dojazd dla klientów bądź pracowników.
Budynek wymaga odświeżenia i aranżacji względem własnych potrzeb.
Budynki stoją na dwóch oddzielnych działkach i mają osobne księgi wieczyste.
Zainteresowanych zapraszamy na prezentację.
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Pośrednik Nieruchomości